Tööstusliku reovee käitlemine

HUBER SE Tooted Brošüürid Viited Protsessi kava
header_bottom

Kontakt

Huber SE ametlik esindaja Eestis on AS Eesti Energomontaaž aastast 2001

www.eem.ee

AS Eesti Energomontaaž

Sepa 4

20306 Narva

Eesti

 

icon.tel  +372 35 66 111

icon.tel  +372 56 56 44 20

icon.fax  +372 35 66 115

 

icon.mail  info@huber.ee
icon.mail  savtsukov@eem.ee

gb.gif English version

Tööstusliku reovee käitlemine

Te teenite raha tootmise ja toodangu müügiga või energiatootmisega, näiteks biomassienergia. Kuigi tööstusliku reovee ja muda käitlemine ei ole Teie äri tuum, on keskkonnateadlikus osa Teie ärifilosoofiast.

Seetõttu otsite Te partnerit, kes oleks suuteline koostöös Teiega arendama välja ja rakendama majanduslikult mõistlikke reovee käitlemise kontseptsioone.

Meie mõistame Teie vajadusi!

HUBER SE on üks vähestest varustajatest, kes pakuvad mitte ainult seadmeid reovee ja tööstusvee käitlemiseks, vaid ka mudakäitlemistehnoloogiat. Me suudame teostada terviktöid oma HUBERi masinate ja seadmetega, teisisõnu: me pakume terviksüsteeme ja peame nende süsteemide töökindlust iseenesest mõistetavaks .

Siiski ei piisa vaid reovee käitlemisest. Järgmine samm on “Seo sõlm!”.

Selitatud reovee käitlemine kõrgekvaliteediliseks tööstusveeks tootmisprotsesside jaoks hoiab kokku kallist joogivett ja väldib reovee teket.

Meie filosoofia mitte jätta ühtegi ressurssi kasutamata hõlmab ka tööstusmuda. Muda käitlemine ja kasutamine on aspekt, mida tuleb arvesse võtta iga tervikliku lähenemisviisi korral. See ei tähenda mitte ainult muda kuluefektiivset utiliseerimist, vaid ka selle kasutamist energiaallikana.

Niisiis Te näete, et on olemas mitu võimalust, kuidas muuta kulukas reovee projekt kasutoovaks veekäitlemise- ja mudautiliseerimise projektiks.

Meie spetsialistidest koosnev tööstusmeeskond, kes on omandanud oma spetsiifilised teadmised erinevates edukates projektides, pakuvad Teile rõõmuga oma kompetentsi.

Lubage meil töötada koos Teiega, et arendada välja Teie projektid!

 

 

© Copyright - Hydropress Huber AB