Roostevabast terasest varustus

HUBER SE Tooted Brošüürid Viited Protsessi kava
header_bottom

Kontakt

Huber SE ametlik esindaja Eestis on AS Eesti Energomontaaž aastast 2001

www.eem.ee

AS Eesti Energomontaaž

Sepa 4

20306 Narva

Eesti

 

icon.tel  +372 35 66 111

icon.tel  +372 56 56 44 20

icon.fax  +372 35 66 115

 

icon.mail  info@huber.ee
icon.mail  savtsukov@eem.ee

gb.gif English version

Roostevabast terasest varustus

HUBERi roostevabast terasest tooted sobivad ideaalselt vee ja reovee käitlemise rakendustele, kas munitsipaalsetele või tööstuslikele. See on materjal, mis vastab kõige karmimatele nõuetele:

  • Seninägematult pikk tööiga
  • Optimaalne korrosioonivastane kaitse pärast passivatsiooni happevannis
  • Standardiseerimine hoiab kulusid kokku ja lihtsustab projekteerimist
  • Suurepärased hügeeninäitajad, tervise ja ohutuse jaoks

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele täiuslikke tooteid. Meie hästi koolitatud ja kõrgelt motiveeritud töötajad toodavad meie tooteid kaasaegses roostevaba terase tehases, et tagada toodangu kõrge kvaliteet.

Meie filosoofia on, et suurel hulgal vertikaalse tootmise juurutamine on meie klientide huvides.

Selleks, et ennetada meie roostevabast terasest toodete ristsaastumist süsinikterase rooste ja tolmuga, kasutame oma tehases ainult roostevabast terast. Meie masinad ja tootmisprotsessid on kavandatud spetsiaalselt roostevaba terase jaoks. Iga roostevabast terasest toode läbib enne tehasest väljaviimist täieliku passivatsiooni happevannis, et viimistleda pealispinda ja kaitsta korrosiooni eest.

Joogivesi on kõige tähtsam ressurss, mis peab olema piisavas koguses ja piisava kvaliteediga kättesaadav kõikidele inimestele. Me pakume kõrgekvaliteedilisi tooteid joogivee käitlemiseks.

Joogivesi peab olema puhas, s.t. selge, patogeeni-, lõhna- ja värvivaba. Selleks, et vastata nendele nõuetele, tuleb joogivee kogumisel, käitlemisel ja levitamisel järgida teatud standardeid. Paljud veevärgid ei vasta aga nendele standarditele ja ohustavad meie tervist ning keskkonda. On väga oluline võimalikult varakult tuvastada sellised ohud, et ennetada edasist kahju.

Me oleme arendanud välja süsteemid veevärkide jaoks, mis takistavad joogivee saastumist, näiteks spetsiaalsed õhufiltrisüsteemid. Vastavalt sellele, kuidas veetase joogiveehoidlates muutub, lastakse õhku sisse ja välja. Kui hoidlasse sisenev õhk sisaldab osakesi, mikroorganisme, nagu näiteks pisikuid, eoseid, õietolmu või seeni, siis saastub ka joogivesi. Meie õhufiltrisüsteemid, sisseehitatud filtriga, peavad kinni tolmu ja teised peenosakesed ning väldivad seega saastumist ja ohtu tervisele.

Kõik Huberi tooted on valmistatud roostevabast terasest ja ületavad viimase aja standardeid ning kvaliteedinõudeid. Kui roostevabast terasest tooteid valmistatakse ja kasutatakse vastavalt headele tavadele, siis pakuvad need paljudeks, paljudeks aastateks suurepärast töökindlust.

© Copyright - Hydropress Huber AB