Reovee sõelumine

HUBER SE Tooted Brošüürid Viited Protsessi kava
header_bottom

Kontakt

Huber SE ametlik esindaja Eestis on AS Eesti Energomontaaž aastast 2001

www.eem.ee

AS Eesti Energomontaaž

Sepa 4

20306 Narva

Eesti

 

icon.tel  +372 35 66 111

icon.tel  +372 56 56 44 20

icon.fax  +372 35 66 115

 

icon.mail  info@huber.ee
icon.mail  savtsukov@eem.ee

gb.gif English version

Reovee sõelumine

Sõelad erinevate rakenduste jaoks

Sõelumine on munitsipaal- ja tööstusliku reovee käitlemisel esimene vältimatu samm.

Tahked jäätmed tuleb eemaldada, et vältida järgnevas käitlusprotsessis ummistumist ja/või kahjustumist. Hõljuvad, settivad ja heljuvad tahked osakesed peatatakse, sõltuvalt varraste sõrendusest või aukude diameetrist, eemaldatakse ja lõpuks juhitakse välja.

Tuginedes samale ROTAMAT® põhimõttele “sõelumine – pesemine – edasitoimetamine – veetustamine ühes seadmes” on ROTAMAT® sõelade perekond väljaarendatud ja viidud edukalt reovee käitlemise ülemaailmsetele turgudele. Viimastel aastatel on lisandunud STEP SCREEN® ja MAX® perekonnad. Me pakume täiuslikku HUBERi sõela:

  • erinevate paigaldustingimuste
  • erineva vooluhulga
  • erineva sõrenduse ja augustuse suuruse korral

Ülitihedad peensõelad uute rakenduste jaoks

Meie ülitihedate peensõelte arendamine, mis on mõeldud väga väikeste osakeste eraldamiseks, võimaldab uusi reovee käitlemise rakendusi sõelte jaoks.

Karvade ja kiulise materjali usaldusväärne eraldamine on vajalik membraanbioreaktori efektiivseks tööks.

Teine rakendus ülitihedate peensõelte jaoks on jõgede ja mere suudmekohad. Tihti töödeldakse toorreovett ainult mehhaaniliselt, enne kui see uhutakse jõgedesse või merre. KHT/BHT laengu vähendamine sellistes suudmekohtades on vajalik selleks, et kaitsta vastuvõtvaid veekogusid, kui nende isepuhastusvõime pole piisav.

Need ülitihedad peensõelad suudavad eemaldada üheaegselt nii mittelagundatava ja lagundatava, kui ka mitteorgaanilise ja orgaanilise materjali. Selle uue tehnoloogia rakenduse mõistlike kuludega saavutatakse täiustatud keskkonnakaitse.

Ajutiselt saab lisada keemilise koagulatsiooni, et tippkoguste korral säilitada sõelumise efektiivsust ja puhastatud reovee kõrget kvaliteeti. Paljude puuduliku reoveekäitlemisega piirkondade jaoks on ultrapeen sõelumine kiire ja taskukohane esimene samm õiges suunas.

 

© Copyright - Hydropress Huber AB