Membraantehnoloogia

HUBER SE Tooted Brošüürid Viited Protsessi kava
header_bottom

Kontakt

Huber SE ametlik esindaja Eestis on AS Eesti Energomontaaž aastast 2001

www.eem.ee

AS Eesti Energomontaaž

Sepa 4

20306 Narva

Eesti

 

icon.tel  +372 35 66 111

icon.tel  +372 56 56 44 20

icon.fax  +372 35 66 115

 

icon.mail  info@huber.ee
icon.mail  savtsukov@eem.ee

gb.gif English version

Membraantehnoloogia

Membraantehnoloogia / MBR / reovee taaskasutamine

Odav reovee desinfitseerimine

Reovee käitlemine munitsipaal- ja tööstuslikes jaamades nõuab suuri pindasid, mahuteid, kulukat ebameeldiva lõhna kontrolli varustust. Seal, kus kogused on väga erinevad, on käitlusprotsessid sageli ebakvaliteetsed.

Kõik need faktorid avaldavad tugevat mõju meie keskkonna saastumisele, pakuvad väga piiratud võimalusi reovee taaskasutamiseks ning toovad endaga kaasa suured ehitus-, töö- ja hoolduskulud.

Membraanbioreaktorid (MBR) vajavd kuni 70% vähem ruumi, mis tähendab ehituskulude pealt kokkuhoidmist. MBRitel on parandatud jõudlus. Selitid on kõrvaldatud ning sellega seoses ka probleem, et kobrutis või muda võiks selitist üle voolata. Olemasolevaid struktuure saab kohaldada ja nende jõudlus suureneb. Olemasolevad esmaseid ja teiseseid seliteid saab modifitseerida ning kasutada näiteks säilitamiseks või koondamiseks.

MBR-süsteemide väljavoolav reovesi vastab kõikidele kehtivatele standarditele. Väljavoolav reovesi ei sisalda baktereid ega teisi pisikuid. Seda vett saab kasutada tööstusveena või kastmiseks. Võimalik on saavutada isegi joogivee kvaliteet pärast MBRi läbimist, kui lisatakse edasised käitlemisetapid.

HUBER on üle kümne aasta olnud seotud munitsipaal- ja tööstusliku reovee käitlemiseks mõeldud membraantehnoloogiaga. Vahepeal oleme pidevalt parandanud meie originaalseid VRM® seadmeid (pöörlevad vaakummembraanid), me oleme optimeerinud nende jõudlust ja kohandanud tootmist, et vastata turu kasvavale nõudmisele. VRM® seadmed paistavad üheaegselt silma oma suure jõudlusega üle 100 m³/h, väikese energiatarbimise ja pika eaga.

Nende membraanseadmete eriline omadus on pöörlemine, mis võimaldab järjestikkust, kuid intensiivset membraani pinna õhkrasvatustamist.

Spetsiaalne rasvatustamiseks mõeldud õhk liigub aeglaselt 150 - 250 l/(m²∙h), sest rasvatustamiseks ettenähtud õhk liigub läbi õhutorude VRMi keskteljele. Peale selle saab õhku puhuda ainult poole sügavuseni. Me saavutasime membraani pealispinna parandatud rasvatustamise suhteliselt väikese energiatarbimise ja mittesagedase keemilise puhastamisega. Detsentraliseeritud rakenduste jaoks kasutame HUBER BioMem® seadmeid, millel on statsionaarsed membraanplaadid.

Mõlemad süsteemid on saadaval nii terviklahendustena, kui lisavarustusena paigaldamiseks kliendi seadmetesse.

Me pakume kõiki oma membraanseadmeid tippkvaliteetsete ultrafiltreerimismembraanidega ja seetõttu ühendame parima väljavoolava reovee kvaliteedi madalate puhastus- ja hoolduskuludega ning pika eaga. Võrreldes õõneskiudmembraanidega on membraanplaatidel see eelis, et ei saa tekkida ladestumist ja 3 mm aukudega sõel on piisav reovee eelkäitlemissüsteemina.

Meie filosoofia on pakkuda kõrgekvaliteedilisi pika ea ja parima väärtusega membraanseadmeid.

Vastupidiselt oma konkurentidele eelistame me membraanplaate, et parandada töökindlust, lihtsustada hooldust ja keemilist puhastamist ning me pakume ülemaailmset müügijärgset teenindust.

© Copyright - Hydropress Huber AB